Polski English

Aktualności

Nagroda DEFENDER na XXII MSPO w Kielcach

09.09.2014

Podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach kolejny raz zostały przyznane nagrody Defender i wyróżnienia. PIT-RADWAR S.A. z Warszawy we współpracy z EUROTECH Sp. z o.o. z Mielca otrzymały nagrodę za Bezzałogowy System Lotniczy BSL E-310.

 

 

 

Relacja z przebiegu MSPO w Kielcach również w odcinku progamu "Nasza Armia" na antenie TVP1.

 

>> Zobacz odcinek 127 "Nasza Armia <<

 

 

Zobacz także:

http://www.defence24.pl/news_spolka-pit-radwar-sa-na-mspo

http://promilitaria21.org/fresh/showpage.php?pageID=252&idgtxe14=15722

Bezzałogowy System Krótkiego Zasięgu E-310 w programie „Nasza Armia”

09.07.2014

System bezzałogowy krótkiego zasięgu z platformą E-310 był jednym z bohaterów odcinka „Nasza Armia”, emitowanego w sobotę 5 lipca. Zapraszamy do obejrzenia materiału dostępnego pod poniżej zamieszczonym linkiem.

 

>> Zobacz odcinek 117 "Nasza Armia" <<

 

System składa się z platformy bezzałogowej E-310, Stacji Kontroli Misji oraz wyrzutni. Przeznaczony jest do prowadzenia misji rozpoznania m.in. na trudnodostępnych obszarach.

Przygotowana przez Eurotech platforma E-310 przystosowana jest do przenoszenia zaawansowanych technologicznie sensorów obserwacji. Dane z sensorów przekazywane są do stacji naziemnej, a następnie wybrane informacje rozsyłane w systemie dowodzenia.

Strzelania bojowe z przeciwlotniczego zestawu rakietowego KUB i artyleryjsko-rakietowych ZUR-23-2 w Ustce, 24-25 czerwca 2014

01.07.2014

Na poligonie Sił Powietrznych w Ustce odbyły się ćwiczenia taktyczno-specjalne, podczas których przeprowadzono strzelania z systemów przeciwlotniczych. Podczas strzelań oraz ćwiczeń z kierowania ogniem wykorzystywano system imitatorów VERMIN.

Firma Eurotech zapewniała obsługę systemu, realizując loty pojedyncze i grupowe zgodnie z potrzebami prowadzącego szkolenia.

Materiał filmowy z przeprowadzonych ćwiczeń można było zobaczyć 28.06.2014 w programie „Nasza Armia” na antenie TVP1.

 

>> Zobacz odcinek 116 "Nasza Armia" <<

Targi lotnicze ILA Berlin 2014

23.06.2014

Podczas tegorocznych targów, które odbyły się w dniach 20 – 25 maja na stanowisku województwa podkarpackiego, miasta Rzeszów, firma EUROTECH miała okazję zaprezentować makietę bezzałogowej platformy E-310. Targi w Berlinie tworzą okazję do spotkania się najwyższej klasy fachowców i przedstawicieli firm  związanych z lotnictwem i astronautyką.

 

 

Fot. Tomasz Leyko

Nagroda DEFENDER na XXI MSPO w Kielcach

07.10.2013

Podczas XXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, Eurotech wraz z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia, otrzymali Nagrodę DEFENDER za Wielosamolotowy system imitatorów celów powietrznych VERMIN. Nagroda ta jest przyznawana za wyróżniające rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa.

 

Zobacz tegorocznych zwycięzców Defenderów: http://www.defence24.pl/news_mspo-rozdano-defendery

 

 

 

Zobacz także: http://lotniczapolska.pl/MSPO:-Smiglowce-i-bezzalogowce,30627

 

1 | 2 | 3 | 4