Polski English

KARIERA

Programista !

Firma EUROTECH Sp. z o.o. zatrudni programistę języka C/C++.

Wymagania:

  • Praktyczne znajomość języka C oraz C++
  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, skrupulatność i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnych, zaawansowanych technicznie projektach związanych z techniką  samolotów bezzałogowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  •  Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Miłą i przyjemną atmosferę w pracy

Wyślij swoje CV na adres email:  sekretariat@eurotech.com.pl

Młodszy Konstruktor !

Firma EUROTECH Sp. z o.o. zatrudni młodszego konstruktora.

Opis stanowiska:

  • Konstruowanie maszyn i urządzeń mechanicznych
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej części i podzespołów
  • Modyfikowanie konstrukcji produkowanych wyrobów
  • Prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej, dbanie o jej aktualność
  • Nadzór nad wykonawstwem serii prototypowych oraz prowadzenie badań wyrobów już istniejących

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe przy projektowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych (mile widziane)
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, skrupulatność i chęć rozwoju
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi do projektowania 3D
  • Doświadczenie lotnicze lub mechaniki precyzyjnej mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej