Polski English
Siedziba z dołu

EUROTECH - LUDZIE Z PASJĄ TWORZENIA

Firma EUROTECH Sp. z o.o. została założona w 2001 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie dostaw zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz podzespołów. Dzięki współpracy z firmami z USA i Kanady dostarczamy wysokiej jakości wyspecjalizowane urządzenia i podzespoły dla klientów w Polsce i Europie.

 

Obecnie głównym przedmiotem działalności firmy EUROTECH jest projektowanie i produkcja DEDYKOWANYCH, zaawansowanych technologicznie produktów i systemów. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta i doświadczonej załodze, EUROTECH z sukcesem wdraża nowe wysokojakościowe produkty.

 

EUROTECH dostarcza szeroki zakres wyspecjalizowanych produktów i usług:

  • Mobilne Urządzenia Naftowe
  • Podzespoły i Wyposażenie dla Górnictwa Naftowego
  • Bezzałogowe Platformy Powietrzne i Awionikę
  • Elektronikę Profesjonalną – układy pomiarowe, sterujące i akwizycja danych
  • Dystrybucję zaawansowanych technologicznie produktów i systemów w Polsce

 

Jednym z priorytetów firmy jest ciągły rozwój poprzez aktywny udział w pracach badawczych związanych z nowymi technologiami. EUROTECH ściśle współpracuje z polskimi ośrodkami badawczymi oraz zagranicznymi ośrodkami akademickimi i przemysłowymi.

Współpraca z renomowanymi centrami badawczo - rozwojowymi gwarantuje transfer technologii na najwyższym poziomie.

 

Firma ma siedzibę na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro Park Mielec” www.europark.com.pl, należy do stowarzyszenia Dolina Lotnicza www.dolinalotnicza.pl.

 

Mamy nadzieję, że zakres naszej działalności oraz wysoka jakość usług zachęci do współpracy obecnych i przyszłych partnerów.